Jdi na obsah Jdi na menu

Informace

3. 9. 2015

  1. Máte-li dotazy, prosím pište mi na mail: JKKuklikova@u-lucinky.cz
  2. Objednávky jsou možné pouze přes eshop, objednávky napsané do mailu, nemohu akceptovat - chodím do práce a vše vyřizuji až po příchodu domů, mezitím Vám někdo další může "vyfouknout" klubíčka.
  3. Snažím se mít co nejpříznivější ceny, ale prosím také pochopte, že se snažím sice pravidelně a poctivě zajišťovat klubíčka, ale i já jsem odkázána na dodavatele a danou přízi nemusí mít, nebo musím počkat, až ji on sám obdrží.
  4. Ceny jsou nejníže, co mohou být, to má pak ten efekt, že některé příze (např. Dolphin baby) je velmi rychle po naskladnění pryč. Objednávám pak až tehdy, kdy se mi to vyplatí, tudíž když chybí více barev či druhů, přesto některé druhy přízí objednávám minimálně jednou za týden.
  5. Chcete-li opravdu vědět co nejdříve, kdy je která příze naskladněna, přihlaste se na facebooku do skupinky, tam vždy vystavuji informace o naskladnění, problémy s dodáním apod. - je to nejrychlejší a nejefektivnější komunikační kanál, který mohu nyní nabídnout a který využívá většina obchodníků. https://www.facebook.com/groups/755755084444589/
  6. Chodím do práce, prosím počítejte s tím, že dopoledne se mi nemusíte vůbec dovolat, na sms a mail Vám mohu odpovědět až v řádu několika hodin atd.. Právě díky mé práci, mohou být ceny příze takto nízko.

 

JanaKK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana K. Kuklíková - Re: Dolphin

3. 11. 2014 17:59

Dobrý den - myslíte-li Dolphin baby oranžovou s číslem 80316 - tak tu skladem mám
Dolphin baby colors 80411 - měla jsem, ale již došla a nevím, zda-li je ve velkoskladu - posledně mi ji nedodali, rozhodně by měla být koncem listopadu, protože dorazí další barvy, které chybí v republice, z Turecka.
Dolphin baby colors bíločerná není, myslíte-li jinou Dolphin, potřebuji její celý obchodní název a číslo barvy.
Osobní vyzvednutí je možné na adrese, která je uvedené - v tuto chvílí Velké Meziříčí.

Budu ráda, když i Vy odepíšete, prosím pište na mail JKKuklikova@u-lucinky.cz

Hezký den

JanaKK